Kvantigroup

Setkání dne 26. června

19. června 2019

Milí členové kvantigroup, po čase přichází další z řady našich setkání, a to ve středu 26. 6. ve 13 hodin v místnosti 3.70 vedle učebny klasiků (pokud nebude upřesněno jiné místo). Potkáme se k diskuzi nad článek Martina Kreidla a Zuzky Žilinčíkové, který je v příloze a jediným požadavkem k účasti je jeho přečtení. Rádi mezi sebou uvítáme nové tváře!
Kvantigroup budu za Zuzčiny nepřítomnosti spravovat já, tak se na mě obracejte s různými podněty. Na podzim bychom mohli přikročit k pravidelnému setkávání diskuzně-vzdělávacího charakteru, takže přes léto:
  1. Pište články, které společně můžeme zdokonalit.
  2. Přemýšlejte o zajímavých hostech, kteří by mohli přijet diskutovat vlastní kvantitativně orientovaný text.
  3. Přemýšlejte o metodologicky nebo konceptuálně zajímavých tématech a textech jakéhokoliv autora, jejichž diskutováním se něco můžeme přiučit.
  4. Navrhujte další možné členy z naší univerzity, připadně mi napište, pokud už nechcete být součástí tohoto mailing listu.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.